Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027 – Wizyta studyjna

W związku z zaproszeniem przez Lidera Projektu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027 pn. „Wspólny rozwój usług rehabilitacyjnych w szpitalach miejskich w Białymstoku i Włodzimierzu”,  wystosowanym do Partnera Projektu Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej Stowarzyszenie Medyczne m. Włodzimierza, w  dniu 26.09.2024 r.  w sali konferencyjnej SSM im. PCK w Białymstoku odbyło się spotkanie zespołów projektowych reprezentujących oba szpitale. W trakcie spotkania omówiono zaawansowanie realizacji projektu w każdym ze szpitali oraz dalszych planów, w tym spotkań grup roboczych. Obszerną część dyskusji zajęła rozmowa pracowników medycznych obu partnerów na temat realizacji świadczeń rehabilitacji w każdym ze szpitali oraz ich finansowania. Na koniec delegacja z Włodzimierza wraz z pracownikami naszego Szpitala, udała się z wizytą do Poradni  Rehabilitacji przy ul. Swobodnej 24, gdzie planowane jest znaczne podniesienie standardów obsługi pacjentów poprzez wykonanie remontów pomieszczeń i zakup nowego, nowoczesnego sprzętu medycznego do rehabilitacji.

Możesz również polubić…

Translate »